Mikrobiyolojik Temizleyiciler

Bakterilerle Temizlik.

Yakında kimyasal temizleyicilere veda edebilir miyiz?

Günümüzde, aktif kullanılan kimya bazlı deterjanlarda bakteriler kullanılıyor.

Sadece aktif bakteri ile temizleyin!

Mikrobiyolojik temizlik maddelerinin konvansiyonel ürünlere göre en büyük avantajı kullanım kolaylığı, çevre dostu ve uzun vadede çok daha etkili olmalarıdır.
Yaklaşık 9 yıl öncesine kadar, mikrobiyolojik temizlik ürünleri ile alakalı yeterince bilgi toplanmamıştı. Bu süre içerisinde bilgi düzeyi genişledi ve bu arada, sadece Almanya'da mikrobiyolojik temizlik ürünleri üreticisi olarak adlandırılan yüzlerce üretici var.
Mikrobiyolojik temizlik maddelerinin geleneksel ürünlere kıyasla en büyük avantajı, genellikle tehlikeli madde içermedikleri için kullanım kolaylığı dolayısıyla çevre dostu ama aynı zamanda, geleneksel temizleyicilerin başaramadığı benzersiz temizlik yetenekleri olmalarıdır.
Örneğin, mikrobiyolojik temizleyicilerin organik kirleticiler (proteinler, yağlar, karbonhidratlar dahil) için çok iyi temizlik sonuçları elde ettiği tartışılmaz. Bunun nedeni, meydana gelen kirlenmeye bağlı olarak bakteri üreten enzimlerin, özellikle de organik kirletici maddelerden faydalanabilmesinden kaynaklanmaktadır. Bakteriler kirleticileri “yiyorlar“ ve bitiriyorlar buna karşı konvansiyonel ürünler yüzeysel temizliyor. Mikrobiyolojik temizleyicilerin kirleticileri “yemelerinden“ dolayı banyolarda oluşan nahoş kokular tamamıyla yok ediyor.

Ama mikrobiyolojik temizleyiciler sadece su ve bakteri değildir. Doğru bakteri türü ile birleştirilmiş aktif maddeler birleşimi esas alınmalıdır.  
Bu, bakterilerin gereken dış koşullar altında kapsüllenmesi ve gereken koşullarda aktif hale gelmesi en önemli etkendir. Burada sadece sağlığa hiçbir şekilde zararı olmayan organizmaların kullanılması zaruridir.

 

MaproWorld mikrobiyolojik ürünleri

Mikrobiyoloji uzmanı MaproWorld, koku ve kirliliği doğal yoldan gidermeyi kendine görev edinmiştir. Özel olarak geliştirilen mikrobiyolojik ürünler, Hayat olan tüm noktalarda kolayca kullanılabilinir.
Mikrobiyolojik Ürün yelpazesi etkili Mikrobiyolojik temizleyicileri küf, yosun, tortu ve diğer istenmeyen maddeleri gidermek için özel çözümlere kadar çok çeşitli yenilikçi ürünleri kapsar. MaproWorld pet serisi, kedi kokularından ve köpek battaniyelerinden at ahırlarına kadar, hayvanların kendileri ve her yerindeki hayvanlar üzerindeki kokuları ortadan kaldırır.

MaproWorld olarak agresif ve çoğu zaman gereksiz kimya kullanımını azaltmak ve bozulmamış bir ekosisteme katkıda bulunmak dan mutluluk duymaktayız.


Maprolife LCD001 Atık dönüştürücü mikro organizma

Maprolife LCD001 Atık dönüştürücü mikro organizma

Yer giderleri, yağ tutucular vs. noktalarda biriken atıkları dönüştürücü mikroorganizma Sıvı formd..

79,00 TL Vergiler Hariç: 66,95 TL

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
whatsapp
whatsapp